Iššūkis: Visų žvaigždžių 3' aktoriai, reitinguojami pagal vykusių finalų skaičių

Turinys:

Anonim

MTV „The Challenge“grįžta trečiąjį „Visų žvaigždžių“sezoną „Paramount+“, šį kartą su specialia „Challenge“visų žvaigždžių grupe. Sulaukusi sėkmės srautinio perdavimo platformoje pirmaisiais dviem „The Challenge: All Stars“sezonais, „Bunim/Murray Productions“nusprendė trečiajam sezonui pritraukti tikrų konkurentų grupę. Šį sezoną tik tie varžovai, kurie anksčiau dalyvavo iššūkio finale, galėjo prisijungti prie visų žvaigždžių.

Nuo Challenge OG Marko Longo ir Darrello Tayloro iki naujesnių grėsmių, tokių kaip Jordanas Wiseley ir visų mėgstamas raudongalvis Wesas Bergmannas, šis All Stars sezonas bus jaudinantis ir linksmas visais frontais. Žinome, kad kiekvienas iš 24 dalyvių bent kartą pateko į „The Challenge“finalą, bet kaip šie konkurentai vertina vienas kitą? Pateikiame aštuonis geriausius trečiojo sezono Challenge All Star, kurie pateko į daugiausiai finalų.

8 Darrellas Tayloras įveikė 7 „Iššūkio“finalą

Darrellas Tayloras buvo gerbiamas kaip vienas geriausių varžovų MTV. Jis dalyvauja žaidime nuo 2003 m. Challenge: The Gauntlet, kuris pažymėjo jo pirmąją Challenge pergalę. Nuo tada Darrellas rungtyniavo 12 sezonų, įskaitant „Champs vs Pros“ir pirmuosius du „Visų žvaigždžių“sezonus „Paramount+“. Iš 12 sezonų Darrellas dalyvavo septyniuose finaluose, įskaitant „Challenge All Stars“ir „All Stars 2“. Jis laimėjo penkis iš septynių finalų, kuriuose dalyvavo. Būdamas 42 metų Darrellas Tayloras išlieka jėga, į kurią reikia atsižvelgti „The Challenge“.

7 Wesas Bergmannas įveikė 7 „Iššūkio“finalą

Nuo pirmojo iššūkio 2006 m. Wesas Bergmannas gerbėjams suteikė daug linksmų ir nepamirštamų akimirkų. Nuo The Challenge: Fresh Meat iki naujausio iššūkio „Double Agents“Wesas varžėsi 17 skirtingų sezonų, įskaitant tris „Champs“versijas. Iš 17 sezonų 37 metų veterinaras įveikė septynis finalus ir laimėjo du iš jų.

Nors „The Challenge All Stars 3“bus pirmasis Weso „Visų žvaigždžių“sezonas, daugelis gerbėjų manė, kad jis turėjo dalyvauti nuo pat pradžių. Tačiau Wesas buvo užsiėmęs savo verslumo verslu, kol buvo išvykęs iš „The Challenge“.

6 Derrickas Kosinskis varžėsi 6 „Iššūkio“finaluose

Derrickas Kosinskis buvo Challenge šeimos narys nuo tada, kai 2005 m. dalyvavo Lyčių mūšyje 2. Nuo tada Derrickas tapo gerbėjų mėgstamiausiu serialo OG. Iš viso jis rungtyniavo 12 sezonų, įskaitant pirmuosius du Challenge All Stars sezonus. Iš šių sezonų Derrickas dalyvavo šešiuose finaluose ir iškovojo tris pergales.

Seriale su 38 metų jaunuoliu nesijaučia, nes jis paprastai turi draugų grupę ir yra žinomas dėl to, kad kasdien parsineša pergales.

5 Markas Longas turi 5 finalus

Markas Longas dažnai vadinamas Iššūkiu Dievu Tėvu, nes jis buvo stiprus serialo veidas nuo 1999 m. Real World/Road Rules Challenge, kurį laimėjo. Markas rungtyniavo septyniuose skirtinguose „The Challenge“sezonuose ir penkiuose finaluose, iškovodamas dvi pergales.

Markas Longas buvo vienas iš pagrindinių sumanytojų, šaukiančių visų žvaigždžių „The Challenge“sezoną, kreipdamasis į „Bunim/Murray Productions“su mintimi sukurti visą OG sezoną, kuris sugrąžintų prieš metus pasirodžiusius konkurentus.. Kadangi „All Stars 3“reikalauja, kad kiekvienas varžovas turėtų finalą, Markas šį sezoną tikrai išvys sunkesnę konkurenciją.

4 Jordanas Wiseley įveikė 4 finalus

Jordan Wiseley bus vienas iš naujesnių iššūkio veidų, prisijungiančių prie Visų žvaigždžių žaidimų. Jordanas pirmasis „The Challenge“sezonas buvo 2013 m. su „Rivals 2“. Iš viso jis rungtyniavo septyniuose sezonuose, įskaitant čempionus prieš profesionalus.

Per septynis sezonus Jordanas įveikė keturis finalus ir tris iš jų laimėjo. Jordanas nedalyvavo paskutiniuose keliuose MTV iššūkiuose, tačiau daugelis gerbėjų džiaugiasi matydami jį „Visų žvaigždžių“filme ir tikisi, kad jis duos kitiems pabėgti už savo pinigus.

3 Veronica Portillo įveikė 4 „Iššūkio“finalą

Veronica Portillo yra viena geriausių „The Challenge“atlikėjų ir ne tik tarp moterų. Jos pirmasis sezonas buvo „Challenge 2000“2000 m., kurį ji laimėjo. Nuo tada Veronika rungtyniavo 12 sezonų. Tai bus pirmasis jos „Visų žvaigždžių“sezonas ir jau seniai pavėluota.

Veronika turi keturis finalus ir laimėjo tris iš jų. Būdama 44 metų Veronika nori įrodyti, kad ji vis dar turi tai, ko reikia, kad pasiektų pabaigą.

2 Bradas Fiorenza įveikė 4 finalus

Bradas Fiorenza vaidina „The Challenge“su stipriu fiziniu ir socialiniu buvimu. Pirmasis jo iššūkis buvo 2004 m. su Lyčių mūšiu 2. Jis dalyvavo 11 skirtingų sezonų ir dalyvavo keturiuose finaluose su viena pergale.

All Stars 3 bus antrasis Brado sezonas „Paramount+“. Iš All Stars 2 Bradas buvo pašalintas prieš pat finalą ir prarado savo šansą gauti 250 000 USD. Galime manyti, kad jis grįš šį sezoną ir kovos dar atkakliau.

1 Taip Duffy turi 2 „Iššūkio“finalus

Taip, Duffy neturi tiek patirties „The Challenge“kaip daugelis kitų aktorių. Taip buvo tik keturiuose „Iššūkio“sezonuose, o „Iššūkis 2000“buvo jo pirmasis. Prieš grįždamas į pirmąjį „Iššūkį: Visos žvaigždės“, „Yes“nebuvo rodomas nuo 2003 m. Lyčių mūšio.

Nepaisant to, kad beveik du dešimtmečius nedalyvavo varžybose, „Yes“atėjo ir laimėjo pirmąjį „Visų žvaigždžių“sezoną. Iš keturių sezonų Yes dalyvavo dviejuose finaluose ir abu sezonus laimėjo.