Sporto žvaigždės, tapusios čempionėmis paauglystėje

Turinys:

Anonim

Mūsų paauglystės metai dažnai būna kupini streso ir nerimo – kovojant su vidurine mokykla, hormoniniais pokyčiais ir viską slegiančiomis simpatijomis, tačiau kai kuriems paaugliams šie ugdymo metai gali būti ypač slegiami. Nors dauguma mūsų tiesiog užsiima namų darbų tvarkymu, kai kurie paaugliai čia laimi medalius ir aukščiausio lygio varžybas dėl savo sportinių sugebėjimų. Įsivaizduokite, kad dar nebaigėte vidurinės mokyklos ir laimėjote olimpinį medalį? Gana įspūdinga.

Tarptautinio olimpinio komiteto nustatyto visuotinio minimalaus amžiaus dalyvių olimpinėse žaidynėse nėra, tačiau atskiros sporto šakos turi savo tinkamumo ribas. Pavyzdžiui, gimnastai turi būti ne jaunesni kaip 16 metų, kad galėtų dalyvauti žaidynėse.

Kadangi britų paauglė Emma Raducanu laimi „US Open“ir tapo pirmąja brite, laimėjusia teniso „Didžiojo kirčio“turnyrą nuo 1977 m., Pažvelkime į keletą panašiai jaunatviškų sporto čempionų, kurios per savo paauglystės metus pasiekė aukščiausią savo srities lygį.

8 Simone Biles

Ikoniška amerikiečių gimnastė Simone Biles, 24 m., yra labiausiai pasipuošusi visų laikų gimnastė – su krūvomis medalių ir trofėjų. Pradėjusi gimnastiką būdama vos šešerių, Simone profesionalu tapo vos keturiolikos metų. 2016 m. Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse Biles iškovojo pirmąjį aukso medalį būdama vos devyniolikos – pirmąjį iš šešių medalių, kuriuos ji pelnė per savo olimpinę karjerą. Mažos superžvaigždės sėkmė ir toliau auga.

7 Emma Raducanu

Didžiosios Britanijos teniso žvaigždė Emma Raducanu praėjusią savaitę pateko į istoriją, laimėdama US Open, atsiimdama moterų finalinį trofėjų ir tapusi pirmąja atrankos žaidėja. Nuolanki Emos prigimtis ir sugebėjimas grįžti kovoti po sunkių šių metų Vimbldono meto pelnė jos gerbėjų legionus. Būdama vos aštuoniolikos metų, jos branda gerokai viršija jos metus.

6 Julija Lipnitskaja

Yuliya_Lipnitskaya_at_the_Skate_Canada_2013_21

Iceskater Julija Lipnitskaja sulaukė viso pasaulio dėmesio dėl savo išskirtinių pasirodymų 2014 m. žiemos olimpinėse žaidynėse, surengusi nepamirštamą pasirodymą pagal Schindlerio sąrašo muziką ir prisidėjusi prie Rusijos komandos aukso medalio laimėti. Jai tenka garbė būti jauniausia dailiojo čiuožimo moterimi, iškovojusia aukso medalį olimpinėse žaidynėse, būdama vos 15 metų ir 249 dienų amžiaus. 23 metų Julija po trumpų, bet itin sėkmingų metų 2017 m. pasitraukė iš profesionalaus sporto.

5 Laurie Hernandez

Amerikos gimnastė Laurie, 21 m., Rio debiutavo 2016 m. olimpinėse žaidynėse. Hernandez kortose buvo užrašyta sėkmė – ji per žaidynes iškovojo du olimpinius medalius, komandinėje rungtyje pelnė auksą ir sidabrą ant pusiausvyros sijos. Laurie buvo vos šešiolika metų. Nuo tada, kai dalyvavo varžybose, ji pradėjo dalyvauti „Šokiai su žvaigždėmis“ir pademonstravo didelį talentą – laimėjo pirmąją vietą!

4 Dangaus ruda

Didžiosios Britanijos ir Japonijos riedlentininkė Sky Brown, 13 metų, šiuo metu yra jauniausia „Nike“remiama sportininkė pasaulyje, o šiais metais Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį moterų parke. važinėjimas riedlente. Būdama vos 13 metų ir 28 dienų amžiaus, ji taip pat tapo jauniausia visų laikų Didžiosios Britanijos olimpinių žaidynių medalininke. Jos sėkmė paskatino daugybę rėmimo sandorių ir dėmesio jos ypatingai jaunai. Sky pradėjo važinėtis riedlente būdama vos trejų metų, mokydamasi iš savo tėčio ir „YouTube“vaizdo įrašų. Oho!

3 Sunisa „Suni“Lee

Suni Lee yra tik aštuoniolika metų, tačiau ji jau tapo populiari dėl savo nuostabių pasirodymų šių metų olimpinėse žaidynėse Tokijuje. Ji tapo pirmąja azijiete amerikiete, laimėjusia auksą universaliose varžybose, ir jau dabar yra viena labiausiai apdovanotų visų laikų Amerikos gimnasčių. Suni gyvenime įvyko didžiulis poslinkis po jos pergalių, kai komandos draugas Simone Biles buvo priverstas pasitraukti iš viso turnyro.

2 Katie Ledecky

Amerikietė Katie Ledecky dabar yra laikoma viena didžiausių visų laikų plaukikių, sukaupusi įspūdingą 7 aukso ir 15 pasaulio čempionato medalių kolekciją ir pasaulio rekordų laikų vardinis skambutis. 2012 m. Londono olimpinėse žaidynėse Katie buvo netikėta 800 metrų laisvojo stiliaus plaukimo nugalėtoja ir pribloškė pasaulį. Katie tuo metu buvo tik penkiolika metų! Dabar 24-erių Ledecky ir toliau varžosi aukščiausiame lygyje, o šiais metais savo medalių skaičių papildė dar 2 aukso medaliais.

1 Momiji Nishiya

Momiji Nishiya neseniai tapo pirmąja moterų gatvės riedlenčių čempione Tokijo olimpinėse žaidynėse ir užėmė aukščiausią vietą namuose. Japonijos žvaigždei, kuriai dabar keturiolika, tebuvo trylika metų, kai ji sėkmingai iškovojo auksą už savo pasirodymą moterų gatvės varžybose, o dabar jai priklauso trečioji jauniausios aukso medalininkės rekordas, be to, ji yra jauniausia iš savo šalies kilusi aukso medalininkė.. Vaikas turi potencialo!